БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ПО ВСЬОМУ СВІТУ! для всіх замовлень від 300євро (300долл, 6500грн)
ВАЛЮТА(Регіон):
USD(Всі країни)
  • ГРН(Україна)
  • USD(Всі країни)
  • EURO(Всі країни)
Технології та продукція

У кожен міліметр наших виробів ми вклали безліч годин розробок, тестування і доведення до досконалості. У процес створення продукції ми залучаємо найкращих фахівців з використанням найсучасніших технологій. Дизайн деталей кальянів з ювелірною точністю відшліфований, щоб бути по істині творінням мистецтва. Рівень функціональності не поступається візуальному сприйняттю. Особливості сучасних матеріалів що використовуються, таких як харчова нержавіюча сталь і медичний силікон, які не вбирають запахи і смаки, роблять кальян легким у догляді і довговічним. Конструкційні деталі виготовлені з легкого і міцного матеріалу - анодованого авіаційного алюмінію. У процесі виробництва задіяно величезну кількість ручної роботи та кожному виробу приділяється максимальна увага наших майстрів, щоб подарувати Вам почуття захоплення з першого погляду і моменту використання продуктів.

Унікальний дизайн, опрацьований до найдрібніших деталей. Досконалість інженерії та естетики.

Найінноваційніші технології при виробництві за участю висококваліфікованих професіоналів і майстрів, які натхненно працюють над виготовленням деталей кальянів.

Неймовірна функціональність і задоволення від використання. При розробці ми приділяємо дуже багато уваги зручності використання і щоб Ви відчували фантастичне відчуття в процесі куріння.

Використання матеріалів найвищої якості для підвищеної практичності, надійності і довговічності.

РОЗГЛЯНЬТЕ ВИСОКУ ЯКІСТЬ ВИКОНАННЯ У КОЖНІЙ ДЕТАЛІ
Функціональні елементи
Колба

Конусна форма колби з широкою основою, в поєднанні зі значним вагою роблять кальян ідеально стійким. А товщина скла 8мм робить незначними навіть серйозні удари або падіння. Три рівня кріплення деталей до скла включаючи механічний надійно фіксують цю частину при перенесенні і Ви можете не боятися що скло відклеїться або відпаде. Широка горловина дозволяє наповнювати колбу навіть великими фруктами і льодом і потім також легко їх витягувати при очищенні. У дні колби передбачена можливість установки LED-підсвічування. За рахунок прозорості скла Ви можете спостерігати за рідиною в колбі і експериментувати з різними наповнювачами, а матовість ідеально розсіює світло підсвічування по всій поверхні.

Мундштук

Ця деталь виконує функцію руків'я шланга. Залежно від обраної моделі кальяни комплектуються мундштуками з нержавіючої сталі або декоровані натуральним бамбуком. Наконечник виконаний з харчової нержавіючої сталі безпечною для контакту з людиною як столові прибори та не зношується при використанні. Форма наконечника розроблена під зручне одягання зовнішніх одноразових мундштуків і щоб зберегти легкість проходження диму навіть на цьому етапі.

Клапан

Ця деталь призначена для випуску диму з колби, на той випадок якщо при неправильному приготуванні в ній скупчився гіркий дим згорілого тютюну. Матеріал, з якого виготовлені деталі - анодований авіаційний алюміній. Під час куріння отвір клапана закрито, щільно притягнутого за рахунок сили втягування диму і ваги кульки. Варто відзначити, що матеріал кульки - харчова нержавіюча сталь, що захистить цю деталь від іржавіння, залипання і забезпечить відповідно правильне функціонування. При потребі, подувши в середину шланга, можна з легкістю видалити надлишки гіркого диму через отвір в ковпачку. Розроблена конструкція клапана дозволяє непередавано легко продувати кальян що додає неповторних відчуттів від використання.

Нижня шахта

Нижня частина трубки є змінною для більшої зручності в зберіганні та чищенні. У конструкції нижньої шахти присутній елемент, який дозволяє значно знизити рівень шуму при палінні і покращує фільтрацію диму і насиченість смаку. Деталь виготовлена з харчової нержавіючої сталі, матеріал, який має високу міцність і стійкість до зношування і корозії. Але якщо Ви захочете почути традиційний глухий звук вируючої води ми передбачили легке зняття дифузора і Ви зможете спробувати покурити без нього.

Шланг

Сполучною ланкою між кальяном і людиною є шланг. Велике значення мають матеріали з якого він виготовлений та особливості конструкції. Трубка шланга виконана з медичного силікону. Особливостями цього матеріалу є велика міцність, стійкість до зношування, гнучкість, не підтримує ріст грибків, а основне - не вбирає запахи і смаки. Завдяки цьому можна легко промивати шланг водою. Шланг зовні армований обплетенням, що захищає його від перегинання і додає естетичності. Широкий внутрішній діаметр сприяє легкому проходженню диму.

Декор шахти

Для створення оригінального зовнішнього вигляду, крім внутрішньої частини з нержавіючої сталі в конструкції присутня зовнішня частина - декор шахти. Ми розробили зручну конструкцію заміни цього елемента і Ви можете з легкістю, коли Вам захочеться, оновлювати стиль кальяну, встановлюючи декори з алюмінію різних забарвлень, натурального бамбука і різноманітність цих деталей постійно оновлюється.

Шахта

Основна частина кальяну - шахта, внутрішня трубка якої виконана з харчової нержавіючої сталі. Завдяки особливостям цього виду сталі, шахта захищена від корозії, не вбирає запахи і смаки, легка у догляді і довговічна. Корпус і конструкційні деталі виготовлені з анодованого авіаційного алюмінію. Внутрішній діаметр трубки шахти - 14мм, що дозволяє з легкістю проходити диму через неї, а загальна довжина в 60 см дозволяє якісно його охолоджувати. З'єднання шахти з колбою виконано різьбовим способом з технічним рішенням для швидкого скручування і з харчової нержавіючої сталі яка не зношується при використанні.

Крючок

Функціональний елемент створений для зручності, дозволяє повісити шланг щоб він не падав зі столу коли Ви не курите кальян і щоб не потрібно було його тримати окремо при перенесенні кальяну.

Тарілка

Основна функція цієї деталі це захист від можливого падіння вугілля і попелу з чаші, але в більшості випадків це декоративний елемент. Неповторна форма, тонкість ліній ідеально підкреслює загальний дизайн кальяну.

Аксесуари
ПРЕМІАЛЬНІ ЩИПЦІ

Розроблені для максимальної зручності роботи з вугіллям. Гострі кінчики дозволяють з ювелірною точністю підхоплювати навіть найдрібніші шматочки вугілля. Легка вага і особливості конструкції сприяють легкості рухів під час приготування кальяну, а жорсткість форми забезпечує надійне захоплення вуглинок.

ЧАШКИ

Виконані з високоякісної кераміки з поверхнею покритою глазур'ю. Виконані в класичній формі і сучасної фаннел. Швидко прогрівається і рівномірно віддає температуру тютюнової суміші.

ПІДСВІЧУВАННЯ

Красиве і неймовірно яскраве діодне підсвічування для кальяну у формі вкладення в колбу з дистанційним управлінням. Ви зможете обрати один з 16 барвистих кольорів підсвічування, змінити частоту мерехтіння або яскравість, а також вибрати тип роботи - плавний перехід між кольорами або швидке мерехтіння.

ЙОРЖИКИ

Набір професійних йоржиків для чищення шахти і колби кальяну. Жорстка щетина щіток дозволить якісно очистити наліт на стінках шахти і колби кальяну, а ручка на кінці зробить цей процес легким і ненав'язливим.

ЗБЕРІГАННЯ І ТРАНСПОРТУВАННЯ
Для зручного зберігання і транспортування кальяну ми розробили набір унікальних чохлів і дерев'яну коробку в яку компактно все поміщається. У наборі чохол для колби, чохол для шахти, чохол для шланга, чохол для чашки і пенал для деталей і аксесуарів. З даним набором Ви можете взяти свій кальян Embery в подорожі і бути впевненим що всі деталі надійно захищені від пошкоджень.
ВІДЕО ПРЕЗЕНТАЦІЯ ХАРАКТЕРИСТИК І ТЕХНОЛОГІЙ
Top