• Доставка замовлення здійснюється тільки після 100% оплати вартості товару і після підтвердження отримання оплати нашим менеджером.
• Обов'язково перевіряйте цілісність товару при отриманні. За збереження виробу несе відповідальність компанія перевізник!
• БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА по всьому світу здійснюється для всіх замовлень на суму більше 300 євро (300долл, 6500грн). Оформляйте спільні замовлення з друзями щоб заощадити на доставці!

 

ДОСТАВКА ПО УКРАЇНІ:

Відправляємо в найближче до Вас відділення Нової Пошти http://novaposhta.ua/ або кур'єром до дверей (службою Нова Пошта). Вкажіть в замовленні номер відділення або адресу доставки. Терміни доставки 1-2дні. Вартість доставки Ви оплачуєте при отриманні замовлення кур'єру або у відділенні транспортної компанії.

  

 МІЖНАРОДНА ДОСТАВКА:

Ми здійснюємо відправлення замовлень в будь-які країни світу! Після оформлення замовлення ми підберемо найоптимальніший спосіб доставки і пришлемо розрахунок на вказаний e-mail. Приблизні терміни доставки: Європа - 7-10днів, США - 14днів. Доставка звичайною поштою невеликих замовлень до 21дня.

! Додаткові витрати по митному очищенню несе покупець! Вивчіть всі деталі Вашого законодавства щоб для Вас це не стало сюрпризом.

 

ОПЛАТА:

• Інструкції для оплати Ви отримаєте на свій e-mail після обробки замовлення менеджером. Не пропустіть, будь ласка, наші листи і вказуйте правильний e-mail! Якщо не отримали відповіді зв'яжіться з нами будь-яким зручним способом з розділу Контакты.

• Оплата для замовлень по Україні здійснюється виключно в гривні! Міжнародні замовлення розраховуються у валюті USD або EURO. Переключіть валюту у верхньому лівому куті сайту

• Обов'язково зберігайте квитанції про оплату і чеки, вони можуть знадобитися при виникненні спірних ситуацій або помилок у роботі платіжних систем або банків!

 

ГАРАНТІЇ І ПОВЕРНЕННЯ:

Ми з великою відповідальністю ставимося до нашої роботи, виставляючи високі стандарти якості та надійності товарів, які ми пропонуємо. Ретельно контролюючи всі етапи роботи магазину і надаючи максимальну підтримку покупцям з усіх питань пов'язаними з придбанням та використанням ми намагаємося гарантувати найвище задоволення від процесу покупки!

Згідно Закону України «Про захист прав споживача», обмін і повернення можливе в термін до 14 днів з моменту доставки замовлення клієнту. Обов'язковою умовою обміну та повернення є те, що товар не був у вживанні, повністю укомплектований і не порушена цілісність упаковки і має всі супровідні документи (ярлики, чеки та ін.)

У разі обміну або повернення вартість доставки оплачується клієнтом.

Якщо Ви хочете зробити обмін або повернення товару, Вам необхідно протягом 14 днів з моменту отримання замовлення зв'язатися з нашим оператором по телефону.

Грошові кошти повертаються після прийняття назад товару нашим менеджером і підтвердженні цілісності упаковки, всіх комплектуючих і початкового стану товару (не бувшого у використанні).

 

 ВАША КОНФІДЕНЦІЙНІСТЬ:

 Ми цінуємо Ваше право на конфіденційність, і ніколи і ні в якому вигляді не зловживаємо Вашою особистою інформацією, надійно зберігаючи надані Вами дані, і ніколи не передаємо їх третій особі.