Ідеєю створення студії стала мета привнести в процес куріння кальяну витонченість, інновації і зробити цей виріб сучасним, вписавши в стиль життя людини 21-го сторіччя, поєднуючи унікальний дизайн, передові технології і новітні матеріали.

Студія була заснована в 2011 році, після чого було пройдено безліч етапів напрацювання технологій, удосконалень і доведення до ідеальних показників якості, естетики і функціональності.

Головний офіс і майстерня розташовані в Україні, місто Біла Церква. Деталі кальянів виготовляються на українських виробництвах із застосуванням сучасних технологій та високоточного обладнання. За роки роботи ми налагодили виробничий процес з передовими заводами займаються машинобудуванням і співпрацюємо з кращими майстернями, де професіонали виготовляють компоненти для нашої продукції.

Наші кальяни та аксесуари отримали визнання у всьому світі і ми отримуємо схвальні відгуки від покупців з Європи, США, Росії. Найголовнішим та цінним для нас досягненням є емоції, які отримують власники наших творів.

Ми приділяємо увагу кожній деталі, відшліфовуючи з ювелірною точністю дизайн і процес виробництва до найдрібніших моментів. Ми керуємося принципами безкомпромісної досконалості наших виробів, щоб зробити для Вас можливість відчути від процесу відпочинку з кальяном найяскравіші відчуття.

Дуже важливим показником для нас є функціональність, на кожному етапі проходження диму від чаші до накінечника мундштука ми пропрацювали кожен міліметр, щоб використання було максимально зручним, а легкість куріння була фантастичною, випробувавши ці відчуття одного разу, Ви не зможете їх більше забути або погодитися на менший рівень задоволення.

Наша робота - це творити і вдосконалювати для справжніх шанувальників моментів задоволення і релаксації.